2018 Nyári szállásról való ki- és átköltözés

Azon hallgatók, aki nyári szálláson vannak valamely kollégiumban, azoknak lehetőségük van korábban átköltözni a tanévi férőhelyükre.

A személyes tárgyaikat már pakolják össze a hétvégén, hogy a lehető leggyorsabban át tudjanak költözni. Csak a meghirdetett időpontban lehetséges az átköltözés, szükség esetén kérjen ki szabadságot.

Azok a nyári szálláson lévő hallgatók, akik nem nyertek felvételt a kollégiumba, nekik legkésőbb 2018.08.28 12:00-ig ki kell költözni.

Azok a nyári szálláson lévő hallgatók, akik felvételt nyertek a kollégiumba, nekik legkésőbb 2018.08.28 12:00-ig át kell költözni.

Kérjük, figyelmesen tanulmányozzák az itt leírtakat!

Hegedűs Gyula Kollégiumból – Hegedűs Gyula Kollégiumba vagy Multifunkciós Épületbe:

Átköltözés időpontja: 2018. augusztus 27-én 13:00 – 16:00 vagy augusztus 28. 9:00 – 12:00

Fontos, hogy minden nyári szállásra felvételt nyert hallgatónak 2018. augusztus 28-án 12 óráig el kell hagynia a nyári szállásra kijelölt szobáját. (Kivéve, ha abban a szobában marad a tanévre, de az adminisztrációt ez esetben is köteles elintézni) A ki és átköltöző hallgatók kötelesek a szobát időben, kitakarítva, lehuzatolva és rendbe rakva elhagyni (szemét nem maradhat a szobában és a hűtő ki van pakolva), ellenkező esetben pénzbüntetés írható ki.

Az átköltözés a végleges kollégiumba csak abban az esetben engedélyezett, ha a hallgató aláírja a gólyahét résztvevőire vonatkozó felelősségvállalási nyilatkozatot és vállalja a gólyahét szabályainak betartását.

Költözés menete:

Kiköltözési kérelmet kell nyomtatni a hallgato.sth.sze.hu oldalról. A Ki és Beköltözés a K3/K4 épület 2. emeleti kollégiumi irodában lehetséges. Ezután a szoba átnézésre kerül és a kulcsot a K3/K4 3. emeleti Gondnokságon tudják kicserélni.

Külső Kollégiumból – Hegedűs Gyula Kollégiumba vagy Multifunkciós Épületbe:

Az átköltözés a végleges kollégiumba kizárólag abban az esetben engedélyezett, ha a hallgató aláírja a gólyahét résztvevőire vonatkozó felelősségvállalási nyilatkozatot és vállalja a gólyahét szabályainak betartását.

Költözés menete:

Beköltözés a K3/K4 épület 2. emeleti kollégiumi irodában lehetséges. Kulcsfelvétel K3/K4 3. emeleti Gondnokság.

Külső Kollégiumból Külső Kollégiumba:

Átköltözés időpontja: 2018. augusztus 28. 13:00 – 17:00

Fontos, hogy minden nyári szállásra felvételt nyert hallgatónak 2018. augusztus 28-án 12 óráig el kell hagynia a nyári szállásra kijelölt szobáját. (Kivéve, ha abban a szobában marad a tanévre, de az adminisztrációt ez esetben is köteles elintézni). A ki és átköltöző hallgatók kötelesek a szobát időben, kitakarítva, lehuzatolva és rendbe rakva elhagyni (szemét nem maradhat a szobában és a hűtő ki van pakolva), ellenkező esetben pénzbüntetés írható ki.

Költözés menete:

Kiköltözési kérelmet kell nyomtatni a hallgato.sth.sze.hu oldalról, amelyet a T épület 2. emeleti kollégiumi irodában kell leadni a szobakulccsal együtt. A beköltözés adminisztrációja és a kulcs felvétele ugyanitt lehetséges.

Hegedűs Gyula Kollégiumból – Külső Kollégiumba:

Fontos, hogy minden nyári szállásra felvételt nyert hallgatónak 2018. augusztus 28-án 12 óráig el kell hagynia a nyári szállásra kijelölt szobáját. A ki és átköltöző hallgatók kötelesek a szobát időben, kitakarítva, lehuzatolva és rendbe rakva elhagyni (szemét nem maradhat a szobában és a hűtő ki van pakolva), ellenkező esetben pénzbüntetés írható ki.

Költözés menete:

Kiköltözési kérelmet kell nyomtatni a hallgato.sth.sze.hu oldalról, amelyet a K3/K4 épület 2. emeleti kollégiumi irodában kell leadni, a szobaellenőrzés és a szobakulcs leadása a 3. emeleti Gondnokságon történik.

Beköltözés a K3/K4 épület 2. emeleti kollégiumi irodában lehetséges. Kulcsfelvétel a T épület 2. emeleti kollégiumi irodában a bentlakási szerződés felmutatásával.

Cserháti Sándor Kollégiumból Cserháti Sándor Kollégiumba:

Átköltözés időpontja: 2018. augusztus 28. 09:00-13:00

Kérjük az időpontok szigorú betartását! Mivel Önök is látják, hogy sok különböző eset van, így kérjük figyelmesen oldassák el a tájékoztatót.

A fenti időpontokon kívül nincs lehetőség költözésre.
További kérdés esetén a kollegium@sze.hu oldalon tudnak információt kérni.

Egyetemi Kollégium Eseménynaptára

Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. november 16. 00:00 - 2018. november 17. 23:00
MÉK Balekbál 2018. november 17.
Levelező oktatás kontaktóráinak időpontja 2018. november 23. 00:00 - 2018. november 24. 01:00
Szenátusi ülés 2018. november 26. 14:00 - 16:00