Elsőéves kollégiumi jelentkezés információk 2018/19

KEDVES LEENDŐ KOLLÉGISTA!

A Széchenyi István Egyetem Kollégiumi Bizottsága nevében köszöntelek az egyetem hallgatói között.

Egyetemünknek négy győri telephellyel rendelkező kollégiuma van, a Hegedűs Gyula (Központi) Kollégium, a Mészáros Lőrinc úti (Külső) Kollégium, a Famulus Kollégium és a legújabb, legmodernebb Multifunkciós Épület, valamint egy mosonmagyaróvári telephelyű, a Cserháti Sándor Kollégium.

A kollégiumi jelentkezés a Neptun (http://neptun.sze.hu) hallgatói információs rendszeren keresztül történik. A kollégiumi jelentkezés pontos menetét az alábbi segédletben találod, csak követned kell a lépéseket pontról pontra.

Kollégiumi jelentkezési segédlet 2018/19

A jelentkezési időszak: 2018.07.30. 13:00 – 2018.08.06. 13:00

Eredményhirdetés várhatóan 2018.08.07. 13:00

Reklamációra, javításra a jelentkezési időszak alatt van lehetőség. A jelentkezési határidő lezárása utáni reklamációt nem áll módunkban elfogadni!

A szociális pontszám megszerzése

A felvételi pontokon kívül lehetőséged van a szociális helyzeted alapján többletpontokban részesülni. A szociális pontszámba beleszámít minden olyan tényező, ami a család anyagi helyzetére vonatkozik, például: lakhely távolsága a kollégiumtól, testvérek, betegség, válás, stb. A szociális pontszámok megszerzésében az alábbi segédlet lesz segítségedre:

HATÁR kitöltési segédlet

Szociális pontszám – pontszámok listája

Az igazolásokat minden esetben a feltoltes.sth.sze.hu oldalon fel kell tölteni!

Egyetemi kártya

Minden kollégista hallgatónak rendelkeznie kell egy úgynevezett Hallgatói kártyával, ahhoz, hogy a kollégiumban tudjon közlekedni. A Hallgatói kártyáról és igényléséről az alábbi oldalon találsz bővebb információkat.

Első hallgatói kártya igénylése és információk

Általános információkról, tudnivalókról (később költözés, lemondás, stb.), bővebben az alábbi oldalon találsz.

Győr, 2018.07.24.

Májer Eszter Petra                                                                   Fazekas Eszter

Egyetemi Szolgáltató Központ vezetője                               Kollégiumi Bizottság elnöke

Egyetemi Kollégium Eseménynaptára

Téli ünnepi nyitvatartási rend 2018. december 22. 00:00 - 2019. december 1. 23:55
Munkaszüneti nap 2018. december 24.
Munkaszüneti nap 2018. december 25. - 2018. december 26.
Munkaszüneti Nap 2018. december 31.