Esemény neve Thomas Sigi előadása
Esemény küldése e-mailben E-mail cím
captcha_help_desc
ellenorzes
Esemény importálása saját naptárba letöltés

Thomas Sigi:Humán tőke - Generációs perspektíva és alapok a munkatársak modern vezetéséhez

Kedves Érdeklődő!

A munkavállalók elkötelezettsége és lelkesedése elengedhetetlen feltétele egy multinacionális vállalat sikeres működésének. De mi motiválja a munkavállalókat, hogy teljesítményükkel és innovációs készségükkel nap, mint nap hozzájáruljanak a vállalat fejlődéséhez? Mi a szerepe ebben a vezetőknek és menedzsmentnek? - Ilyen és ehhez hasonló kérdésekkel foglalkozik Prof. h.c. Sigi, az AUDI AG Igazgatótanácsának személyügyekért és szociális ügyekért felelős tagjának, munkaügyi igazgatójának a „Humán tőke - Generációs perspektíva és alapok a munkatársak modern vezetéséhez" című előadásában 2015. április 28-án.

A Széchenyi István Egyetem Vezetéstudomány és Szervezeti Kommunikáció Tanszéke szeretettel vár az előadásra minden érdeklődő hallgatót, aki szeretné a vezetéstudományi, menedzsment és emberi erőforrások ismereteit elmélyíteni.

Az előadás német nyelven hangzik el, a résztvevők számára szinkrontolmácsolást biztosítunk.

Az előadáson való részvételhez előzetes regisztráció szükséges: https://audi.hu/hu/karrier/allasborzek_szakmai_napok/reszletek/37_thomas_sigi_eloadasa_szervezeti_toke_organisationskapital/

Regisztrációs határidő: 2015. április 22.

Időpont: 2015. április 28. 13:00-14:30
Helyszín: Széchenyi István Egyetem „F” terem