Eseménynaptár

Eseménynaptár

Esemény neve „Paks II. vezetéklogisztikai megközelítésben” Junior Professzori Klub
Időpont 2014. október 6. 18:00 - 20:00
Kategória Központi események
Típus Hallgatói rendezvények
Helyszín Irodalmi Kávézó
Esemény küldése e-mailben E-mail cím
captcha_help_desc
ellenorzes
Esemény importálása saját naptárba letöltés

„Paks II. vezetéklogisztikai megközelítésben” Junior Professzori Klub

Kedves Régi- és Leendő Új „Junior Professzori” Klubtagok!

Ezennel sok szeretettel meghívunk az idei tanév első Junior Professzori Klub rendezvényére, melyet 2014. október 6-án (hétfőn) 18:00-tól tartunk az Irodalmi Kávézóban. Meghívott vendégünk Dr. Bajor Péter, Széchenyi István Egyetem Logisztikai és Szállítmányozási Tanszékének egyetemi adjunktusa, aki „Paks II. vezetéklogisztikai megközelítésben” címmel tart rövid gondolatébresztő előadást.

A Klubestek célja a közösségi élet fellendítése Egyetemünkön. Így jobban megismerhetjük egymást, a kollégák kutatási területét, tapasztalatot cserélhetünk, segítve ezzel egymás szakmai fejlődését, szélesítve a tudományos látószögünket kihasználva a tudományterületek határán elhelyezkedő problémák megoldásában rejlő lehetőségeket. A rendezvények alkalmával egy-egy neves vendéget hívunk, aki az első 15-20 percben gondolatébresztő jelleggel előadást tart egy adott témában, amit kötetlen beszélgetés követ. A jó hangulathoz egy kis harapnivalót és egy pohár italt biztosítunk. A rendezvényeken való részvétel ingyenes, és semmilyen további kötelezettséggel nem jár! A kötetlen összejövetelekre várunk szeretettel minden egyetemünkön dolgozó, magát az intézmény iránt elkötelezettnek érző fiatalt – adjunktusokat, tanársegédeket és PhD hallgatókat!

A meghívó ide kattintva letölthető.